Hakkında

Solmaz Ticaret olarak tüm Trabzon geneli ikinci el eşya alım satımı yapmaktayız. Artık kullanmak istemediğiniz çalışır durumdaki elektronik eşyalarınızı ya da ev mobilyalarınızı, ofis mobilyalarınızı ayrıca beyaz eşyalarınızı ikinci el olarak değerinde fiyat vererek almaktayız.

Trabzon ve ilçelerinden ikinci el ev eşyası, komple ev eşyası, beyaz eşya, büro mobilyaları, 2. el televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, baza, yatak odası, yemek odası, klima alımı satışı gerçekleştiren firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmaktadır.

Trabzon’da hizmet veren Solmaz Ticaret firmamız beyaz eşya ve elektronik , 2.el eşya sektöründe, profesyonel kadromuz ile uzun yıllardır toptan-perakende müşterilerimize hizmet sunmaya devam etmektedir.

Firma olarak, uzun yıllardan bu yana müşteri odaklı yönetim anlayışı ile beyaz eşya ve elektronik sıfır,2.el sektöründe avrupa ve dünyanın önde gelen üreticilerine ait ürünleri dağıtım, satış ve pazarlama faaliyetlerini yerine getirmeye devam etmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimize süreklilik arzeden bir hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda bulundurma gayesiyle, beyaz eşya ve elektronik 2.el ürünlerde en uygun fiyatlar ile hizmet vermektir.

Solmaz Ticaret piyasanın nitelikli ve kaliteli ürünlerini bünyesinde bulundurarak ve teknolojiyi çok iyi kullanarak müşterilerine daima en iyi hizmeti vermek iddiasındadır.

Müşterilerimizin velinimetimiz olduğu anlayışını yitirmeden, müşterilerimizin beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Firmamız kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini işimizin en önemli unsuru olarak benimsedik ve çalışmalarımızı bu çerçevede yıllardır devam ettirmekteyiz.